Main | Registration | Login | RSSThursday, 06.27.2019, 4:19 PM

ООУ,,Рајко Жинзифов,,Велес Македонија

Почетна
Ваши коментари
Ранг листа
Total of answers: 42
Посетители

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
најави се

Медиуми
                                                                                        
                                   

             


                                                                                                                                                                                                                                  Секој да се храни здраво 2011              

                                                                                                                                                                                                                  
Зеленото е во мода 2011   

Цвет- девојче 2011

Пролетни поздрави до сите деца 2011

Во светот на играта и фантазијата 2011

Еколошки мапи и глобуси 2011

tirekovmirece.com
Цртежот ги надминува јазичните и верските бариери  24.09.2011

Активности на ООУ „Рајко Жинзифов" по повод денот на пролетта 22.03.2011

Денот на Европа 09.05.2011

Art Projects for Kids

www.artprojectsforkids.org 2011

Велес го одбележа Денот на Европа 07.05.2010.

Одбележан Мегународниот ден на бошњаците 29.09.2010

Земјата е наш дом  2010

Победници од еко натпреварот „Земјена Уметност" 2009

Еколошката порака на македонските ученици во ООН 31.08.2009

Велес го одбележа Денот на Европа
11.05.2009

Календар
«  June 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Барај
Креирај
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits

  • Copyright MyCorp © 2019
    Create a free website with uCoz