Main | Registration | Login | RSSMonday, 01.21.2019, 5:45 PM

ООУ,,Рајко Жинзифов,,Велес Македонија

Почетна
Информации
My files [7]
Ваши коментари
Ранг листа
Total of answers: 42
Посетители

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
најави се

File Catalog

Main » Files » My files [ Add new entry ]

информации
02.13.2012, 10:36 AM

Се известуваат сите ученици и професори при OОУ "Рајко Жинзифов "Велес дека поради екстремно ниските температури и најавата на нови снежни врнежи, прекинот на наставата продолжува и во следната недела во деновите 13, 14 и 15 февруари (понеделник, вторник и среда).

Наставата ќе продолжи редовно да се одвива од 16-ти февруари (четврток). Доколку временските услови наложат продолжување на прекинот на наставата, ќе бидете навреме известени преку средствата за јавно информирање. Изгубените часови ќе бидат надоместени во договор со Министерството за образование и наука.
Category: My files | Added by: Lili
Views: 118 | Downloads: 0 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Барај
Креирај
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits

  • Copyright MyCorp © 2019
    Create a free website with uCoz